KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177421
nr 1417 7421
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Kreta. Signerad, daterad -83. Olja på pannå, 17x23, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:23:38
6/9 18:18:39
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix